בעלי עסק, מחפשים תכנים מקוריים לקידום האתר ו/ או המוצר? לימדו על חשיבות המילה הכתובה בהעברת מסר, בקידום העסק, בשיווק המוצר והשירות שלכם, ומה תוכן הולם יכול לתרום להם?

למקומות

בעלי עסקים רבים מגיעים למצב שהמוצר/ השירות שפיתחו בעמל רב, פרי פיתוח מתקדם וניסיונות רבים לשדרוגו, תוך שימוש במיטב המוחות ובטכנולוגיה מתקדמת, מוכן לצאת לאוויר העולם, כשהמטרה להעביר לקהל היעד את תכונותיו.
עכשיו עולה שאלת השאלות – איך מעבירים לקהל היעד את מאפייני המוצר ואת יתרונותיו בצורה נהירה ומסקרנת, על מנת לקדמו, להכניסו לתודעה ובסופו של דבר, למכור אותו.

לשם כך, נדרש תוכן שיווקי, והרבה!

היכון

לא די במוצר מנצח, חשוב שקהל היעד יידע מי עומד מאחוריו, מי החברה, מה הטכנולוגיה שהמוצר מבוסס עליה, מה מייחדו ממוצרים מתחרים ולמה בכלל ירצו לשתף פעולה עם העסק שלכם דווקא?
כתיבת תוכן לעסקים מתמקדת בכמה מישורים, אשר כולם מיועדים להביא את העסק לתודעה ולהיכרות עם המוצרים או השירותים שהחברה מספקת.
במישור התדמיתי – כתיבת התוכן עוסקת בהצגת העסק, פרופיל חברה, החזון, מטרות ויעדים ואף פן אישי, הבא לידי ביטוי בהצגת הנהלת החברה ומידע אודותיה.
באופן זה המסר שהחברה מעבירה הוא “הכול פתוח, בואו והכירו אותנו יותר”, יחד עם הצגת הפן האנושי, שתורם לתחושת שייכות, ובידיעה שיש פנים מאחורי השמות, עובדה הגורמת לתחושת אמון בחברה.
פירוט עיסוּקֵי החברה והשירותים שהיא נותנת מעיד על מקצועיות ועל רצינות ותורם לביסוס האמון בה.
במישור העסקי, הכתיבה עוסקת בהצגת השירותים שהחברה מתמחה בהם.
פירוט הטכנולוגיה או השיטות שהעבודה מבוססת עליהן, מעיד על מקצועיות, על רצינות וזה המקום להדגיש את היתרונות ואת ייחודיות המוצר או השירות.
נשמע קל? אולי. השאלה היחידה היא איך עושים זאת בצורה מעניינת וקולחת, עם ניואנסים שיווקיים הכתובים בחכמה ושבסופו של דבר יניעו את הקורא לפעולה.
לשם כך, נדרשת כתיבת תוכן מקצועית, רהוטה ומבוססת על ניסיון שיווקי רב.

צא

שירותי כתיבת תוכן מציעים כתיבה הנשענת על ניסיון רב בהטמעת מסרים שיווקיים בחכמה ובדרך שתציג את החברה ואת מוצריה בצורה המקצועית ביותר, שתביא להכרה בהם, למתן תנופה לעסק בכלל, ובעיקר למוצרים, ולהזנקתם עד למכירתם.
אם מדובר בכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, הכותב נדרש להכיר את הכללים של מנועי החיפוש, כך שהכתיבה מתבצעת תוך התחשבות בהם ובצורה האופטימלית להזנקת העסק למקומות הראשונים באינטרנט.
העסק המוביל ביותר והמוצר הייחודי ביותר יכולים להיתקל בבעיות במכירה, אם לא העבירו את המסר בכתיבה נכונה ומקצועית ובניסוח שאינו רהוט וקולח.
ההמלצה היא לא לסמוך על עצמכם ולא להתפשר על שיווק העסק, מאחר שהתוכן הוא כרטיס הביקור שלו והערוץ המקשר בינו לבין הלקוח.
גם אם המוצר הוא ה”בייבי” שלכם ואתם מכירים כל חלק, נתון ופריט בו, עדיין אין זה אומר שתוכלו לכתוב עליו בדרך שהקורא יבין את מה שאתם כבר יודעים ושתניעו לרצות לרכוש מוצר זה, לכן נדרשת כתיבה מקצועית.