עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

שירותי עריכה לשונית 


בכדי להפוך טקסט למושלם, צריך לעשות לו ליטוש סופי! את הליטוש הסופי עושים דרך שירותי עריכה לשונית. כיום, רוב הטקסטים עולים על גבי אתרי אינטרנט, פוסטים בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות. בעת העריכה של הטקסט אנחנו מבצעים תיקונים שונים של ניסוח, פיסוק ומיקום מחדש במקרה הצורך של הטקסט בדף. לכל פעולה המתבצעת בעת העריכה יש השפעה על הנגישות של הטקסט לקורא ועל היכולת לעניין אותו בהמשך הקריאה של הטקסט.   

עריכה של תוכן להבהרה וחידוד הטקסט

הגעתם עד לפה? מעולה! זה אומר שעורך התוכן של המאמר אכן עשה עבודה מעולה! עריכה של תוכן משמשת להבהרה וחידוד הטקסט בכדי להעביר את המסר המרכזי שהכותב רצה מלכתחילה. עריכת תוכן היא מקצוע בפני עצמו והיא לאו דווקא באה יחד עם כתיבה. לעיתים, כאשר גורם חיצוני עובר על הטקסט שכתבתם, ניתן להגיע לתובנות מקצועיות יותר. לדוגמא, אם ראשי הפרקים שלכם לא תואמים את הנושא הממוקד, כדאי לבצע בהם שינוי. אם הטקסט הוא שיווקי, כדאי להכניס שאלות בתוך הטקסט על מנת לעורר את הקורא להמשך קריאה. 

עריכה והגהה של אתרים לקידום בגוגל

עבודת עריכה והגהה נפוצה ביותר היא עריכה והגהה של אתרים לקידום בגוגל. כמעט כל אתר אינטרנט אשר נבנה היום ועולה לרשת מיועד לקדם תחום או עסק מסויים. בכדי לקדם את האתר בצורה מקצועית ולהגיע ללקוחות חדשים, יש לכתוב מאמרים לקידום אורגני. המאמרים הללו מטרתם למשוך לקוחות פוטנציאליים לקריאת התוכן ולרכישת מוצר או שירות. במקרה זה, עבודת העריכה וההגהה היא חשובה ביותר על מנת לשמור בין היתר על כללי הכתיבה השיווקית הכוללת גם מחקר מילות מפתח עבור כל מאמר. 

עריכה והגהה של אתרי אינטרנט - איך מתחילים?

לאחר שסיימתם את כתיבת התוכן לאתר שלכם, זה הזמן ללטש את הטקסט לתוצר סופי מושלם! באמצעות עריכה והגהה של אתרי אינטרנט, תוכלו להביא את האתר שלכם לרמה הגבוהה ביותר של תוכן על מנת לקדם את העסק שלכם בטווח הארוך באופן אורגני בגוגל. בכדי להתחיל בעריכה וההגהה של הטקסט, אתם מוזמנים ליצור קשר עם לאה חובל - עורכת ספרותית ואקדמאית, בעלת ניסיון של מעל ל-11 שנים בתחום העריכה הלשונית והגהה של טקסטים לאתרי אינטרנט.

לאה חובל - עורכת ספרותית ואקדמאית מציעה שירותי עריכה לשונית

להזמנת שירותי עריכה לשונית מקצועיים של לאה חובל - עורכת ספרותית ואקדמאית, השאירו את הפרטים שלכם באתר ויחזרו אליכם בהקדם האפשרי. 
 

מאמרים נוספים:

 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter