עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

שירותי הגהה ועריכה לשונית 


בניתם אתר לעסק שלכם? התחלתם לכתוב את דף ה-"אודות" של האתר? מצויין! ברגע שכל הטקסטים של האתר מוכנים, זה יהיה הרגע לפנות לשירותי הגהה ועריכה לשונית. למה למעשה יש צורך בהגהה ועריכה לטקסט של אתר אינטרנט? טקסט כתוב נכון, ללא שגיאות, ממוקד ומלוטש, ימשוך יותר קוראים וזאת תוכלו למעשה לראות בכל הדפים המופיעים בתוצאות הראשונות בגוגל. כאשר אתם בונים אתר לעצמכם או נותנים לבעל מקצוע לבנות עבורכם, אתם צריכים לחשוב על שיווק בגוגל, כך למעשה תגיעו ללקוחות חדשים. טקסט ערוך שעבר הגהה, רוב הסיכויים שיגיע למקומות גבוהים יותר בגוגל מאשר טקסט עם טעויות כתיב, לא ממוקד ולא מכוון לשיווק האתר. 

עריכה והגהה למאמרי תוכן ל-SEO

החלטתם להוסיף מאמרי תוכן SEO לאתר? עשיתם החלטה מצויינת! חשוב לדעת שלא מספיק להכניס לטקסט שכתבתם את מילות המפתח הנוגעות לעסק שלכם, אלא חשוב שהתוכן יהיה נגיש, קריא, שיווקי ונעים לקריאה. באמצעות עריכה והגהה למאמרי תוכן, תוכלו להפוך כל מאמר לנכס דיגיטלי אשר יביא איתו לקוחות חדשים בטווח הארוך. 

שירותי עריכה והגהה של אתרי אינטרנט - מה המחיר?

אם כן, מה המחיר לשירותי עריכה והגהה של אתרי אינטרנט? המחיר להגהה ועריכה של הטקסטים הנמצאים באתר האינטרנט שלכם תלוי במספר פרמטרים כגון מספר המילים בטקסט, נושא הטקסט (האם הוא טכני או נושא כללי) ומטרת הטקסט. לכל טקסט באתר יש מטרה, זה יכולה להיות מטרה שיווקית, הוספת מילות מפתח חסרות וטקסט להעברת מידע מקצועי לקוראים.

פנייה לשירותי עריכה והגהה של אתרים 

מוכנים לתת לאיש מקצוע לבצע הגהה ועריכה לטקסט שלכם? זה הזמן לפנות ללאה חובל - עורכת ספרותית ואקדמאית! לאה חובל מספקת שירותי עריכה והגהה של אתרים ישראלים ממגוון תחומים - מעורכי דין, רופאים, מרכזים רפואיים, קלינקות פרטיות ועד לחנויות אונליין קמעונאיות.  

שירותי הגהה ועריכה לשונית מקצועיים של לאה חובל - עורכת ספרותית ואקדמאית

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד לשירותי הגהה ועריכה לשונית, התקשרו עכשיו ללאה חובל ותוכלו לקבל הצעת מחיר רלוונטית לטקסטים שלכם במחיר שלא תוכלו לסרב לו! לאה חובל תטפל בכל מילה בטקסטים שלכם באחריות, במסירות ובמקצועיות רבה על מנת להביא את אתר האינטרנט שלכם להצלחה!
 

מאמרים נוספים:

 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter