עריכת מאמרים

על ידי 12 באוקטובר 2017כללי
 • מדוע עריכת מאמרים כה חשובה?

בשנים האחרונות מאמרים הפכו לחלק בלתי נפרד מקידום אתרי אינטרנט. בנוסף, מאמרים איכותיים מספקים מידע חשוב ללקוחות שלכם, שנשארים נאמנים לעסק או לחברה שברשותכם, בעיקר ממה שאתם מספקים להם.

אם ננתח את המושג לעומק, נבין כי מאמרים הם חלק אינטגרלי וחשוב ליצירת הקשר הראשון מול הלקוח, ולכן חשוב שיהיו איכותיים.

עריכת מאמרים נועדה בעיקר לבעלי עסקים ולבעלי מקצוע הכותבים את המאמרים שלהם באופן עצמאי בלי להיעזר באיש מקצוע. עריכת מאמרים נועדה לשפר את הטקסט באתר, על מנת שיהיה איכותי, קריא ומובן. חשוב שהעריכה תהיה מקצועית וכתובה בשפה המתאימה לקהל היעד שלכם.

על מה חשוב שנשים דגש בעריכת מאמרים מקצועית?

 • הבנת הנושא – שימו לב שהעורך מבין את הנושא, מתחבר אליו ומבין את השפה, בה פונים ללקוחות.
 • חלוקה ברורה ונכונה לנושאים ולפסקאות – יש לוודא כי המאמרים מסודרים וקריאים דרך חלוקה ראויה לפסקאות ולנושאים.
 • כותרת מושכת – חשוב שהכותרת של המאמר תהיה מושכת. אם לא מצאתם כותרת מושכת למאמר, נסו להיעזר בעורך לשון כדי שיעזור לכן בנושא.
 • מקצועיות וסבלנות – טרם בחירת עורך תוכן לעריכת מאמרים יש לשים לב כי הוא מגלה סבלנות ומקצועיות. תכונה זו חשובה לקבלת התוצאות הטובות עבורכם.

מהן הדרכים הנוספות לקדם את האתר שלכם?

 • על מנת לקדם את האתר, כך שיהיה בתוצאות הראשונות במנוע החיפוש, יש להיעזר במגוון שירותים או חבילות המותאמות לקידום אתרים.
 • פנו למקדם אתרים – מצאו מקדם אתרים טוב שיוכל לקדם את האתר שלכם לפי מגוון שיטות.
 • שירותי כתיבת תוכן – אם אין לכם זמן לכתוב את התוכן לאתר שלכם, ניתן להיעזר בשירותי כתיבת תוכן, שבדרך כלל יכללו שירותי עריכה מקצועית.
 • פרסום האתר ברשתות חברתיות – פרסמו את האתר שלכם ברשתות חברתיות, במקומות מתאימים, כמו קבוצות ודפי פרסום שונים.
 • השקיעו בנראות ובעיצוב האתר – אל תחסכו כסף והשקיעו כדי שהאתר יהיה יפה, מעוצב ונגיש. זכרו כי האתר שלכם הוא הדבר הראשון שהלקוחות נתקלים בו, ולכן חשוב שיראה מושלם.
 • פתחו דף פייסבוק – בנוסף לאתר, חשוב לפתוח דף פייסבוק עסקי. בו תוכלו לשים קישור לאתר ולהפך.

למי מיועד שירות עריכת מאמרים?

לאה חובל מציעה לכם שירות של כתיבת מאמרים ועריכת מאמרים בכל נושא. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את הטקסט שלכם, וכך יגיע המהפך של הטקסט בידיים המיומנות שלה, שתביא לכם את התוצאה הטובה ביותר תוך זמן קצר ובמחיר סביר ונוח במיוחד.

 • לקוחות עסקיים – עריכת מאמרים לבעלי עסקים רבים, אשר זקוקים לשירותי כתיבת מאמרים ולשירותי עריכת מאמרים לאתרי האינטרנט שלהם, לדפי התפוצה שלהם ועוד.

בשנים האחרונות תחום האינטרנט והשיווק הכתוב תפס תאוצה רבה כל-כך והמודעות לכתיבה שיווקית ברמה גבוהה ומקצועית עלתה, לכן יותר ויותר בעלי עסקים, שרוצים למשוך לקוחות ולהגדיל את המחזור העסקי שלהם, מזמינים שירותי עריכת מאמרים.

 • לקוחות פרטיים – עריכת מאמרים ללקוחות פרטיים, הזקוקים לשירות מתוך מטרות וסיבות שונות, הכוללות: ניסוח ועריכת מאמרים לצורך פרויקט לימודי, עריכת ספר לפני הוצאתו לאור ועוד.

לאה חובל מציעה שירות עריכת מאמרים וטקסטים בכל נושא: משפטים, לימודים, סיפורים, רפואה, בעלי-חיים, משפחה, בילוי ופנאי, וכל מה שעולה על דעתכם!

עריכת מאמרים בצורה עניינית
דעו כי לא מספיק להעלות רעיון טוב על הכתב, לכן קבלו עכשיו הצעת מחיר, שתסייע לסידור הטקסט בצורה עניינית, מעניינת, אחידה ומסודרת ביותר שתניף אתכם, את המוצר ואת שיווקו הרב. רוצים לקבל פרטים נוספים על שירותי עריכת מאמרים או כתיבתם? התקשרו עוד היום ללאה חובל וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

לסיכום, נאמר שתוכן ערוך וטוב הוא מאפיין המתאים לכל אתר ולכל עיסוק. המאמרים מקרבים את הלקוחות אליכם, מספקים מידע גם על מהות העסק שלכם וגם על מוצרים חדשים, ובאמצעותו האתר שלכם הופך להיות מושקע ואיכותי יותר.

לאה חובל

Author לאה חובל

More posts by לאה חובל
× How can I help you?