עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

עריכה לשונית אקדמית 


לכתיבה אקדמית חוקים משלה וכל סטודנט המעוניין בציון גבוה צריך לעמוד בחוקים הללו. מלבד חוקי הכתיבה האקדמית, לטקסט האקדמי יש מטרות בגינן נכתב כל טקסט לכן, בכל כתיבה אקדמית יש צורך רב במיקוד הנושא אותו הכותב מעוניין להעביר דרך המילים הכתובות. בכדי להכין את הטקסט האקדמי להגשה, מומלץ להגיש אותו לעורך לשוני מקצועי. עריכה לשונית אקדמית משלבת בין חוקי הכתיבה האקדמית לבין תיקון שגיאות כתיב וליטוש הטקסט לתוצר הסופי.

נהוג לחשוב שבעיקר דוקטורנטים משתמשים בשירותי העריכה הלשונית, אך למעשה סטודנטים רבים היום נעזרים בשירותי העריכה הלשונית הנגישים היום במיוחד בעידן האינטרנט. 

עריכה לשונית איכותית ברמה גבוהה

בעת חיפוש איש מקצוע לעריכה לשונית, כדאי שתוודאו כי העורך הלשוני שלכם הוא בעל ניסיון בעריכה הלשונית האקדמית. לא כל מומחה לעריכה לשונית מכיר את חוקי הכתיבה האקדמאיים החשובים כל כך במוסדות האקדמאיים בישראל. 

עריכה אקדמאית לעבודות סימנריוניות

סיימתם את העבודה הסמינריונית שלכם? בכדי שהשעות הרבות בהן ביליתם בספרייה יהיו משתלמים גם בציון הסופי שלכם, כדאי לכם לשלוח את הטקסט המלא לעריכה אקדמאית. ליטוש הטקסט, תיקון שגיאות כתיב וגיבושו לטקסט מדוייק המעביר תוכן ברור ונגיש, יביא אתכם צעד קדימה לקבלת הציון אליו אתם שואפים. 

עריכה אקדמית לעבודת דוקטורט

דוקטורנטים אשר עובדים קשה לסיים את עבודת המחקר שלהם, יכולים להיעזר בשירותי עריכה אקדמית ולחסוך זמן יקר על תיקון וליטוש הטקסט. רוב הדוקטורנטים עובדים במשרה מלאה תוך כדי עבודת המחקר שלהם וחלקם הגדול עם ילדים בבית. לכן, שירותי עריכה לעבודת הדוקטורט היא חיונית ביותר בכדי לאפשר לדוקטורנט להשקיע את הזמן הפנוי שלו בדברים החשובים לו ביותר ובעבודת המחקר ולתת לאנשי מקצוע בתחום העריכה הלשונית להכין את הטקסט להגשה. 

איפה אפשר לשכור שירותי עריכה לשונית אקדמית?

אם אתם מחפשים שירותי עריכה איכותיים לעבודות אקדמיות, הגעתם למקום הנכון! לאה חובל - עורכת ספרותית ואקדמאית מזמינה אתכם לשלוח אליה את הטקסט שלכם לעריכה הלשונית לפני הגשת העבודה שלכם למרצה או למנחה שלכם במוסד האקדמי. לאה חובל עובדת על-פי חוקי הכתיבה האקדמאיים ומטפלת בכל מילה בטקסט בצורה המקצועית ביותר. 

לאה חובל מציעה - עריכה לשונית אקדמית

לתיאום שיחה עם לאה חובל, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר. לפני הגשת העבודה האקדמית שלכם - מגישים את הטקסט ללאה חובל!
 

מאמרים נוספים:

 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter