עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

עלות הדפסת ספר

מהם המשתנים שמשפיעים על עלות הדפסת ספר


עלות הדפסת ספר תלויה באופן שבו יוצא הספר לאור. כיום פועלות בישראל מאות חברות של מוציאים לאור. המפורסמות והמוכרות הן של, ידיעות ספרים, עם עובד, מודן כנרת זמורה ביתן ועוד. הוצאות ספרים יכולות לקנות כתב יד ולהוציא אותה לאור תוך תגמול הסופר על כל העתק של ספרו שנמכר. מודל נוסף של הוצאה לאור של ספר יכול להיות בהוצאה לאור עצמית בו עלות הדפסת ספר נופלת על הסופר וללא מעורבות של המוציא לאור בשיווק ומכירת הספרים.

השלבים המובנים בהוצאה לאור של כל ספר


צריך להבין כי הוצאה לאור של ספרים היא תהליך ארוך וקפדני שיש בו חשיבות גדולה למקצועיות של חברת ההוצאה לאור. ליווי כותבים כולל מספר שלבים מובנים מקבלת כתב היד, עריכת הטקסט מבחינה לשונית וספרותית, הגהה ועימוד, עיצוב הכריכה וכתיבת גב הספר, הדפסת ספר או הפקה דיגיטלית של הספר המוכן והקלטת גרסת שמע במידת הצורך. השאלה, כמה עולה להדפיס ספר תלויה גם אם ההוצאה לאור היא בגרסה מודפסת או בעותק אלקטרוני בלבד.

על כתיבת צללים וליווי של הסופר


בתהליך הוצאת ספר לאור ישנה חשיבות גדולה לעורך הלשוני הספציפי ולניסיונו בתחום. זאת עקב השפעתו העצומה על התוצאה הסופית ובגלל העלות הגדולה לבצע שינויים בטקסט לאחר ההדפסה הראשונה. עלות הדפסת ספר יכולה לעלות עם השימוש בסופר צללים לשם כתיבת הספר. במהלך תהליך ליווי לכותב וכתיבת צללים, הסופר וכותב הצללים נפגשים מספר פעמים, בהתאם לצורך. במהלך הפגישות הסופר יפרוס בפני הכותב את כלל מחשבותיו לגבי מה הוא רוצה וחושב להכניס לספר וכותב הצללים מנסח את הקטעים הרלוונטיים לטיוטה ראשונית ומעלה אותם על הכתב. יחדיו הם מגבשים את הרעיונות המגבשים עבור הפרקים השונים לאורך הזמן.

ייעוץ לגבי עלות הדפסת ספר עם עורכת מקצועית ומנוסה


במידה וצריך להתייעץ לגבי, כמה עולה להדפיס ספר או עזרה אחרת עם כל סוג של טקסט, כדאי לך להכיר את העורכת המנוסה לאה חובל. היא תשמח לעזור לך באופן מקצועי עם כל טקסט מכתיבתו הראשונית, עריכתו, שיפור ותיקון הטקסט ועוד. לאה חובל היא בעלת ניסיון רב בליווי כותבים והיא גאה מאוד ביחס האישי והמיוחד שלה לכל כותב ולכל טקסט.
 
 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter