עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מאמרים // כתיבה שיווקית עסקית


אם יש לכם עסק אתם חייבים כתיבה שיווקית עסקית! חייביםעליכם לשכנע את הגולשים ברשת שאתם הטובים ביותר בתחומכם, ואת זה אפשר לעשות באמצעות כתיבת מאמרי תוכן. כתיבת כתבה עליכם שתציג אתכם ואת פועלכם, במה אתם עוסקים למה כדאי לפנות דווקא אליכם כדי לקבל שירות או מוצר כלשהו. מומחה בכתיבה שיווקית עסקית אמור לבצע זאת, למי שיש את הניסיון הדרוש ואת הכישרון המתאים. בדיוק בשביל זה יש את "לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית" המומחית בתחום.

כתיבת מאמר לקידום אתר

כתיבה שיווקית עסקית כוללת, בין השאר, גם כתיבת מאמר לקידום אתר. כתיבת מאמרי תוכן לאתר שלכם תאפשר לכם לחשוף אותו לכמה שיותר גולשים, וזאת עושים באמצעות מנועי החיפוש ובראשם גוגל. כתיבת כתבה באתר שלכם אמורה לכלול את ביטויי החיפוש הרלוונטיים, כדי שמי שמחפש אתכם בגוגל ימצא אתכם בתוצאות הראשונות. כתיבה שיווקית עסקית שמיועדת לגוגל היא בבחינת "אם אתה לא שם – אתה לא קיים", כך שהכתיבה אמורה להתאים לכללים ולחוקים הרלוונטיים שגוגל דורשת. כל מילה באתר יכולה להיות חשובה להצלחה שלו ובגלל זה אתם חייבים להקפיד על מציאת אשת מקצוע מתאימה שתעשה עבורכם את העבודה.

כתיבת מאמרי תוכן

כתיבת מאמרי תוכן היא במילים אחרות כתיבה שיווקית עסקית, כתיבת כתבה שתציג את העסק באור חיובי או שתיתן ערך מוסף לגולשים ובסופה יהיו כמה מילים על העסק עצמו. כתיבה שיווקית עסקית היא שילוב של קופירייטינג תוך כדי יצירת עניין, היא מומחיות של כתיבת תוכן מעניין ורלוונטי כזה שיהיה שימושי לגולשים יחד עם שיווק עצמי. בבואכם לכתוב כתיבת מאמר לקידום אתר, כדאי שתוודאו עם עצמכם שאתם יודעים איך לעשות זאת כראוי, שאתם יודעים מה לכתוב ואיך לכתוב נכון כדי להעביר את המסר.

כתיבת כתבה

אם אתם צריכים כתיבת מאמר לקידום אתר, כמו גם כתיבה שיווקית עסקית, כדאי שתכירו את "לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית", המספקת את השירותים המקצועיים ביותר בתחום בישראל. אצל "לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית" תקבלו קודם כול יחס אישי, נעים ומכבד ורצון רב לעזור. כמו כן, תיהנו מאשת מקצוע עם ניסיון רב שבאמתחתה כל סוגי האתרים שקיימים, מי שעושה את זה כבר שנים רבות ומקבלת פידבקים חיוביים רבים על העבודה שלה. אז בכל הנוגע לכתיבה, אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר.

צרו קשר ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

מאמרים נוספים:

 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter