עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מאמרים // כותבת תוכן


אם יש לכם אתר אינטרנט בטח השקעתם בו מאוד. מצאתם חברה שתקים לכם את האתר לאחר שקניתם דומיין, השקעתם בעיצוב שלו, בתמונות ובכפתורים שימשכו את הגולשים, ועכשיו אתם רק צריכים שירותי כתיבת תוכן. כותבת תוכן תדאג שהאתר שלכם ישדר את מה שהוא אמור לשדר ויגרום לגולשים ולמתעניינים לראות בו אתר סמכותי ורציני, שישאירו פרטים, ירכשו מוצר או כל דבר אחר שאתם רוצים להפיק ממנו. שירותיה של כותבת תוכן הם שירותים מקצועיים, כי לא כל אחת יכולה להיות כותבת תוכן, אלא רק מי שהתנסתה בכך ומי שיש לה את הכישרון הדרוש.

שירותי כתיבה

כותבת תוכן שמציעה גם שירותי הגהה של תוכן, קודם כול תדאג שהאתר שלכם יופיע במנועי החיפוש ובראשם גוגל. איך היא תעשה זאת? כותבת תוכן מנוסה תדע להטמיע ביטויי מפתח שיש להם פופולאריות מצד הגולשים, שייסרקו על ידי מנוע החיפוש וברגע שהגולש יקליד אותם בשאילתת החיפוש, הוא יקבל את האתר המיועד באחד התוצאות הראשונות. שירותי כותבת תוכן אלו שירותים מקצועיים שדורשים גם את היכולת לשכנע את הגולש וגם את היכולת לשכנע את מנוע החיפוש.

שירותי כותבת תוכן

כותבת תוכן שמציעה גם שירותי הגהה של תוכן אמורה לתת מענה לצורך השיווקי של האתר. אתר אינטרנט צריך להיות כתוב כראוי לאחר שירותי כותבת תוכן, לדעת איך "לתפוס" את עין הגולש, איך לשכנע אותו שהגיע למקום שהוא יכול לסמוך עליו ואיך להניע אותו לבצע את הפעולה הרצויה. כותבת תוכן מנוסה תדע איך להגיד את המילים הנכונות שייגעו בגולש, איך לכתוב נכון מבחינה תחבירית ואיך להגיש את הטקסט בצורה מזמינה ולא כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת. אם כן, לכתיבת תוכן מקצועית להכיר את "לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית".

שירותי עריכה והגהה לתוכן

אם אתם מחפשים כותבת תוכן, כמו גם את שירותי ההגהה שלה , הגעתם למקום הנכון. "לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית" מציעה שירותי כתיבה, כמו גם הגהה ועריכה ספרותית ואקדמית, והיא עושה זאת בהצלחה רבה כבר עשר שנים. היא מקפידה על יחס אישי לכל טקסט, כמו גם על מקצועיות ודייקנות ללא פשרות, וכל טקסט שתזמינו בכל תחום, יגיע אליכם לפי לוח זמנים מסוכם מראש. הלקוחות המרוצים, יחד עם מכתבי התודה הרבים, מוכיחים ש"לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית" הם בדיוק מה שאתם מחפשים.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף!

מאמרים נוספים:

 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter