מאמרים // כותבת תוכן


אם יש לכם אתר אינטרנט בטח השקעתם בו מאוד. מצאתם חברה שתקים לכם את האתר לאחר שקניתם דומיין, השקעתם בעיצוב שלו, בתמונות ובכפתורים שימשכו את הגולשים, ועכשיו אתם רק צריכים שירותי כתיבת תוכן. כותבת תוכן תדאג שהאתר שלכם ישדר את מה שהוא אמור לשדר ויגרום לגולשים ולמתעניינים לראות בו אתר סמכותי ורציני, שישאירו פרטים, ירכשו מוצר או כל דבר אחר שאתם רוצים להפיק ממנו. שירותיה של כותבת תוכן הם שירותים מקצועיים, כי לא כל אחת יכולה להיות כותבת תוכן, אלא רק מי שהתנסתה בכך ומי שיש לה את הכישרון הדרוש.

שירותי כתיבה

כותבת תוכן שמציעה גם שירותי הגהה של תוכן, קודם כול תדאג שהאתר שלכם יופיע במנועי החיפוש ובראשם גוגל. איך היא תעשה את זה? כותבת תוכן מנוסה תדע להטמיע ביטויי מפתח שיש להם פופולאריות מצד הגולשים, שייסרקו על ידי מנוע החיפוש וברגע שהגולש יקליד אותם בשאילתת החיפוש, הוא יקבל את האתר המיועד באחד התוצאות הראשונות. שירותי כותבת תוכן אלו שירותים מקצועיים שדורשים גם את היכולת לשכנע את הגולש וגם את היכולת לשכנע את מנוע החיפוש.

שירותי כותבת תוכן

כותבת תוכן שמציעה גם שירותי הגהה של תוכן, צריכים לתת מענה לצורך השיווקי של האתר. אתר אינטרנט צריך להיות כתוב בצורה נכונה עם שירותי כותבת תוכן, צריך שאותם שירותי כתיבה יידעו איך "לתפוס" את עין הגולש, איך לגרום לו להרגיש שהוא הגיע למקום שהוא יכול לסמוך עליו ואיך להניע אותו לבצע את הפעולה הרצויה. כותבת תוכן מנוסה תדע איך להגיד את המילים הנכונות שייגעו בגולש, איך לכתוב נכון מבחינה תחבירית ואיך להגיש את הטקסט בצורה מזמינה. לא כל אחד ואחת יכולים אם כן להיות כותבי תוכן, ובדיוק בגלל זה אתם צריכים להכיר את "לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית".

שירותי הגהה לתוכן

אם אתם מחפשים כותבת תוכן, כמו גם שירותי הגהה שלך, הגעתם למקום הנכון. "לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית" מציעה שירותי כתיבה, כמו גם הגהה ועריכה ספרותית ואקדמית, והיא עושה זאת כבר עשר שנים בהצלחה רבה. היא מקפידה על יחס אישי לכל טקסט, כמו גם על מקצועיות ודייקנות ללא פשרות, וכל טקסט שתזמינו בכל תחום, יגיע אליכם לפי לוח זמנים מסוכם מראש. הלקוחות המרוצים, יחד עם מכתבי התודה הרבים, מוכיחים ש"לאה חובל – עורכת ספרותית ואקדמאית" הם בדיוק מה שאתם מחפשים.

צרו קשר ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

מאמרים נוספים:

 


הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

צרו אתי קשר בהקדם :)

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמאית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter