עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

המלצות


אבגני זפרונסקי
"לכל המעוניין, לאה היא עורכת חרוצה, קפדנית ואמינה שעושה את עבודתה מעל ומעבר למצופה. מבינה היטב את הטקסטים ואף תורמת מאוצר המילים העשיר שלה. כיף לעבוד איתה מבחינה מקצועית ואישית, אני ממליץ בחום לכל המעוניין, לקבל שירות עריכה מעולה בתוספת יחסי עבודה כערך מוסף." -- בברכה, אבגני – ראש צוות מאמנים אישיים. אתר הסוד. http://www.hasod.co.il/”

 

שושנה סלקטר
"היי לאה. אני מאלה שמדפדפת בפרופילים של אנשי ביז. כי אנשים מעניינים אותי, הגעתי גם אלייך וחשבתי לעצמי 'זה מה שאני צריכה עכשיו', וכך יצרתי איתך קשר ראשוני. בלי להכיר, לראות או לשמוע עלייך, אני חייבת לציין שקיבלתי שירות נפלא, מקצועי, מהיר. אם זה דרך מייל או טלפון, וגם התשלום. הכול נעשה ברוח ובאווירה כייפית. ניהנתי לעבוד אתך ואני בטוחה שיהיה לכך המשך. בהצלחה גדולה!!! שושנה סלקטר.

שילוב מושלם = נומרולוגיה וכוח האותיות יצירת אופנה ולימוד. 28/09/2010”לכל המעוניין, לאה היא עורכת חרוצה, קפדנית ואמינה שעושה את עבודתה מעל ומעבר למצופה. מבינה היטב את הטקסטים ואף תורמת מאוצר המילים העשיר שלה. כיף לעבוד איתה מבחינה מקצועית ואישית, אני ממליץ בחום לכל המעוניין, לקבל שירות עריכה מעולה בתוספת יחסי עבודה כערך מוסף." -- בברכה, אבגני – ראש צוות מאמנים אישיים. אתר הסוד. http://www.hasod.co.il/”
 

גלי ביטון דוזן
"לאה חובל עזרה לי מאוד בכתיבת העבודה הסמינריונית שלי ובעריכתה. היא כיוונה אותי, ענתה לי לכל שאלה ותמיד הייתה זמינה בשבילי לכל בקשה, הערה או שאלה. אשמח מאוד לעבוד איתה בהמשך, להמליץ עליה לאחרים. למדתי ממנה רבות וגם נתרמתי ממנה. היא טובה בתור בעלת מקצוע וגם בתור בן אדם, אכפתית, מתחשבת, דואגת, מבינה ורגישה. מצאתי אצלה אוזן קשבת. תודה רבה. גלי ביטון דוזן 052-3712705”
 

איזיקוביץ' יבגני
"הנידון: מכתב המלצה לאחר שהמנחה שלי בעבודת הגמר לתואר שני (העבודה בנושא של ניהול סיכונים) התייאש מרמת העברית שלי ומהכמות הרבה של שגיאות כתיב – הבנתי שאין מנוס אלא לפנות לעורך לשון מקצועי. לאחר בירורים מול מספר אנשי מקצוע, החלטתי שאני סוגר עם לאה. לאה חובל ביצעה עריכה לשונית ברמה גבוהה ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים (ואפילו כמעט שבוע לפני הזמן).

כל השגיאות תוקנו, והכי חשוב: התחביר תוקן, משפטים שלמים שוכתבו מחדש - והעבודה סוף סוף התחילה להיות ברורה וזורמת. לאה אפילו סידרה את רשימת המקורות, כך שיהיו עפ"י התקן (APA). בפעם הראשונה ראיתי שהמנחה שלי מרוצה מאוד. אני חייב לציין שמאוד הופתעתי לטובה, בכך שלאה הסתדרה לבד עם החומר אקדמי לא טריוויאלי – וכל זאת עם אינטרקציה מינימלית אתי. לא הייתי צריך כלל להשקיע מזמני – פשוט יום אחד קיבלתי עבודה מוכנה, שבוצעה ללא דופי. אני ממליץ בחום על לאה. איזיקוביץ' יבגני מפתח תוכנה בכיר www.evgeni.name”
 

ד"ר דורית יוסף
"תודה לאה, על העבודה הזריזה שאת מספקת לי, על המקצועיות ועל הידיעה שאוכל לקבל חומר כתוב במהירות וביעילות. מעלה זו בעבודתך אפשרה לי לשלוח כל מאמר או אמרה כתובה לבדיקתך, כך שאדע שהמידע שאני מפרסמת לא רק מכיל חומרים עדכניים ונכונים, אלא גם כתובים בדרך הנכונה והמובנת לכל. תודה, ד"ר דורית יוסף.”
 

רונן דוד
"לאה ערכה עבורי כתב יד של רומן חדש. העריכה שביצעה היא יוצאת מן הכלל תוך עמידה בלוחות זמנים. היא שכתבה היכן שהיה דרוש שכתוב, ערכה בצורה מקצועית ויפה תוך שמירה על לשון אחידה. לאה המשיכה לערוך גם לאחר שקיבלת רג'קטים, תוך ביצוע עבודה מהיר ומדויק. ההגהה שביצעה בסיום העבודה הייתה מצוינת.

לאה גם סידרה את כתב היד באופן המתבקש על ידיי הוצאות לאור. לסיום ממליץ בחום לעבוד עם לאה ואין לי ספק שאפנה אליה בעתיד לביצוע עבודות נוספות בעלות סבירה בהחלט. רונן דוד עורכת לשונית וספרותית מספר אחת ברשת !!! ערכה לי שני ספרים ואני מרוצה מהעבודה שלה עד הגג !!! ”
 

א.ג.ב. תרגומים
"כמענה לצורכי לקוח, פנינו ללאה לערוך מסמכים ייעודיים בזמן קצר. נענינו בחיוב וקיבלנו שירות מצוין ומענה מקצועי לשביעות רצוננו, וחשוב עוד יותר לשביעות רצון הלקוח. אנו ממליצים בחום להיעזר בשרותיה של לאה היכן שנדרשת עבודה מקצועית ללא פשרות. נשמח להיעזר שוב בשירותי העריכה המקצועיים של לאה. בברכה, א.ג.ב. תרגומים.”
 

מני - פוקוס תרגומים
"לכל מאן דבעי זה זמן רב שאנחנו משתמשים בשרותיה של לאה חובל, המספקת שרותי תוכן מתקדמים, ואנחנו מאוד מרוצים מהאמינות והאיכות. לאה משתדלת להוציא את לקוחותיה מרוצים, גם אם זה אומר לחשוב מחוץ לקופסא, והכל במסגרת הזמנים הלחוצה שלנו. אנו ממליצים עליה בכל פה. בברכה , צוות EVERGREEN TRANSLATION”
 

ניבין פ.
"לאה היקרה, מודה לך על המקצועיות ועל העבודה הנהדרת. לפני שהספקתי לקרוא את המייל שלך התחלתי לשבח אותך בפני האנשים ואני אמליץ עלייך בפייסבוק שלי. ניהנתי לעבוד אתך והתרשמתי מאוד לטובה. ניבין”
 

עדינה פורטוביץ
"13.12.2013 לכבוד גב' לאה חובל שרותי עריכה לשונית Leahovel6@gmail.com הנידון: הוקרת תודה ללאה שלום רב, רציתי להביע את תודתי עבור העבודה המקצועית והאסתטית שהכנת עבורנו. המשימה, למיין ולערוך רשימה ביבליוגרפית ארוכה ומסובכת, הייתה מורכבת ויוצאת דופן. בכל אופן, עמדת בלוח הזמנים ומסרת לנו עבודה מסודרת וברורה. שמחתי לעבוד אתך, ואשמח לפנות אליך שוב. בברכה, עדינה פורטוביץ.

Adena Portowitz, PhD Musicologist and Music Educator Givat Washington Teachers' College Beit Rabban, D.N. Evtach 79239 Mobile: 0508557559 email:adena.portowitz@BIU.ac.il”
 

אלי דרזי
"אם את או אתה מחפשים עורכת מקצועית ואתם חדשים בתחום הזה ותוהים איזה עורכת לבחור. אני ממליץ על לאה חובל. היא מקצועית, אחראית ומסורה. זה מאוד חשוב שיש עורכת שלוקחת את עבודת העריכה באופן אישי והטקסט נוגע וחשוב לה לא פחות ממך. זהו הספר השני שהיא עורכת לי ועושה זאת בהצלחה. אלי דרזי.”
 

אלירן פלד
"לאה ביצעה הגהה על תסריט הפיילוט לסדרה שאני כותב. לאה ביצעה עבודה יוצאת דופן – עבודה יסודית ואיכותית, תוך כדי קשר מתמיד אתי והבנת הצרכים של הפרויקט. להבדיל מניסיונות עבר שהיו לי, לאה עמדה בזמנים ואף הגישה את הפרויקט לפני זמן הדד ליין שנקבע. כל זה במחיר שפוי לחלוטין.

התוצר הסופי היה מעולה ויותר חשוב מכך תהליך העבודה היה מאוד משתף ומקצועי. מהיום היא הכתובת היחידה בשבילי לתחום ההגהה. אני ממליץ לכל מי שצריך לבצע הגהה מקצועית לפנות לשירותיה של לאה כדי לקבל את התוצר הטוב ביותר. בברכה, אלירן פלד.”
 

ד"ר רות אשל
"23.10.2016 ד"ר רות אשל דואר אלקטרוני: Eshel.ruth@gmail.com פלאפון: 0507510919 המלצה אני ממליצה בחום על "לאה חובל – שירותי כתיבה" שערכה את ספרי "מחול פורש כנפיים – יצירה ישראלית לבמה 2000-1920" מבחינה לשונית. בספר זה 704 עמודים והוא פרי עבודת מחקר על ההיסטוריה של המחול בארץ.

לאה חובל נרתמה לעבודה בלהט ובמסירות וניהלנו דיאלוג פורה במשך חודשים רבים. תמיד הראתה נכונות למצוא את הפתרון הנכון ביותר עבורי ולרוב הייתה זמינה. המסירות לעבודה, הידע הרב, הדיוק והרגישות שלה למילה, מהירות התגובה והעמידה בלוח הזמנים, גרמו לי לחוש הערכה רבה אליה, הן כאדם והן כאשת מקצוע. אני רואה עצמי ברת-מזל שלאה חובל ערכה את ספרי ואני מקווה להמשיך ולהיעזר בשירותיה גם בעתיד. בברכה, ד"ר רות אשל.”
 

דביר אילוז – דבירים שיווק באינטרנט
"לאה חובל מבצעת באופן קבוע שירותי עריכה לשונית לאתר האינטרנט שלנו ובנוסף לאתרים/ דפי נחיתה של לקוחותינו. העבודה עם לאה ממש מהנה, היא קשובה לכל בקשותינו, מבצעת את העבודה בדייקנות יתרה ומקפידה על עברית ברמה גבוהה, והכי חשוב עומדת בלוח הזמנים שהוקצה לה. אנו ממליצים בחום על לאה חובל וכמובן שנמשיך לעבוד אתה בכל פרויקט.”
 

רמי דיאמנט
"אני רוצה לומר לך כמה מילים בתור לאה - האדם שבך. שמחתי מאוד להכירך והרגשתי, ברמה האישית, שאכפת לך שהכול ייצא טוב, ממש עשית מאמץ לא לאכזב אותי ושהכול יהיה מוכן במהירות, אך ללא פשרות על המקצועיות.”
 

מיקי קרבצ'יק מהנדס ושמאי
"קיבלתי שירות מהיר ואדיב. העבודה בוצע מהיום למחר, כפי שסיכמתי ולאורך תקופת עבודה ארוכה. שיטת עקוב אחר שינויים מצוינת ומאפשרת ללמוד מהטעויות ולא לחזור עליהם. הייתי ממליץ לכל מי שכותב עבודות, גם אם הוא חושב שאינו זקוק להגהה, עליהם להעביר לעין בוחנת נוספת. בברכה, מיקי קרבצ'יק מהנדס ושמאי”
 

פוקוס - שירותי תוכן
"לכל מאן דבעי, זה זמן רב שאנחנו משתמשים בשרותיה של לאה חובל, המספקת שרותי תוכן מתקדמים, ואנחנו מאוד מרוצים מהאמינות והאיכות. לאה משתדלת להוציא את לקוחותיה מרוצים, גם אם זה אומר לחשוב מחוץ לקופסא, והכל במסגרת הזמנים הלחוצה שלנו. אנו ממליצים עליה בכל פה. בברכה, צוות EVERGREEN TRANSLATION EGT.CO.IL”
 

יואב לוי
"יואב לוי כל יצירה וכתיבה היא בין המורכבות שביצירות, מהוות אתגר אישי ומורכב עבור היוצר והוא משקיע ימים כלילות וכל מחשבותיו ותחושותיו באות בהן לידי ביטוי. שלב ההוצאה לאור של היצירה הוא החשיפה האישית, התמודדת עם הערות/ הבהרות ושלל הצעות, שבו עליו למצוא את שביל הזהב בין עמידה איתנה על התכנים לבין הקשבה לאנשי מקצוע. לכן בבחירת אנשי המקצוע שיסייעו בידו עליו להיות סמוך ובטוח שיוכלו לעבוד יחד בהרמוניה, שיוכל להבין את מחשבתו, גם אם לא יאמר זאת במפורש, ויכבדו את מקומה של היצירה בחייו של היוצר.

זהו ספרי הראשון, ספר ביכורים, והבחירה שלי בלאה חובל, לביצוע העריכה הספרותית והלשונית, הוכיחה את עצמה מעל ומעבר. לאה היא אשת מקצוע עניינית וחרוצה, שאת הצעותיה קיבלתי בשמחה רבה. השפעתה על התוכן נעשית בצורה מדודה ושקולה ותהליך העבודה אתה היה מהנה ומעשיר. אני ממליץ על לאה חובל בחום לכל מי שמחפש עורך ספרותי ולשוני.”
 

דוד טולידאנו
"שמי דוד טולידאנו ואני מכהן כרב קהילה בקהילה היהודית בברלי הילס, קליפורניה. אני כותב המלצה זו כאות הוקרה והערכה לשירות מדהים שקיבלתי מהעורכת היקרה לאה חובל. בימים אלה אני עוסק בכתיבת ספרי, העוסק בתחום הנישואין, המשפחה ומערכות היחסים. במהלך כתיבתי חיפשתי עורך/ ת לספרי. מטעמי ציונות ואידיאולוגיה ומתוך אהבת עם ישראל אני משתדל לעבוד עם בעלי מקצוע בישראל. במהלך החיפוש שלחתי שבע אימיילים לשבעה עורכים שונים בישראל, שאיתרתי דרך רשת האינטרנט.

באימיילים ששלחתי ביקשתי חוות דעת מקצועית ואינפורמציה כיצד אוכל להעסיק עורך עבור ספרי. מתוך שבעה העורכים ששלחתי אליהם, הראשונה והיעילה ביותר שהרשימה אותי במיוחד הייתה לאה חובל. רמת השירות והמקצוענות שלה שבו את לבי מאוד, גם מהמקצוענות בתחום העריכה והכתיבה וגם מרמת השירות שראויה לציון בייחודיות שלה ובעמידה בלוח הזמנים. אני ממליץ בחום לכל מי מחפש אשת מקצוע ברמה גבוהה ליצור קשר עם לאה חובל ולקבל את השירות המקצועי והיעיל ביותר בתחום. בברכה, דוד טולידאנו, בברלי הילס, קליפורניה.”
 

נעמי בן רפאל
"לאה, כבר בהתחלה, מרגע השיחה בטלפון, הרגשתי שעשיתי את הבחירה הנכונה, ובהמשך הבנתי שהחושים שלי הובילו אותי נכון. השירות שלך היה מהיר מאוד ומקצועי. תמיד היית מוכנה לענות על כל שאלה, וכפי שאומר הפתגם: "הפרה רוצה להניק יותר מאשר העגל רוצה לינוק". וגם היום, לאחר סיום העבודה, אני ממשיכה לקבל מימך טיפים שעוזרים לי בעבודתי. ברור לי שגם בעתיד אשכור את שרותייך.

נעמי בן רפאל אתר קלי קלולי http://www.kaleykaluli.com”

שי אייזנברג - הפקות וידאו
"דף הבית של האתר שלי היה עמוס וכתוב בצורה כבדה ולא מושכת... במקרה נתקלתי בהודעה של לאה ואמרתי לעצמי, למה לא? תוך 48 שעות היה לי טקסט חדש לדף הבית, כתוב נכון, משולב במילות המפתח הנכונות ומניע לפעולה. תודה לאה על שירות מהיר ומצויין בואו להתרשם בעצמכם: https://www.s-media.co.il/”
 

אורי ספרלינג
"לאה שלום, רוב תודות על עבודת ההגהה המקצועית והשירות מהיר. ציפיתי להגהה מקצועית וקיבלתי גם קריאה ביקורתית של הטקסט, שכללה הערות קולעות על מבנה הסיפור והתוכן. תודות להערות אלו הסיפור נהיה ברור והרבה יותר קולח. העבודה נעשתה בצורה דקדקנית וכמו שאומרים, הקפדה יתרה על כל פסיק, הפידבקים ההדדיים היו מהירים מאוד והתוצאה מהנה. העלות סבירה בהחלט ומשקפת את איכות העבודה. אשמח לעבוד עמך שוב בעתיד הקרוב, תודה! אורי.”
 

טליה אסיף
"לכל מאן דבעי הנדון: לאה חובל שרותי עריכה הגעתי לשירותי העריכה של לאה לאחר מסע ברחבי האינטרנט. השירות שקיבלתי היה מקצועי ואמין. לאה מדייקת בשפתה ובבדיקת הטקסט. כתיבתה זורמת והיא מבינה ומתאימה את העריכה לסוג הטקסט, לוחות הזמנים ברורים ואמינים וכך גם הסכם התשלום. המחיר סביר והגיוני, ואני בהחלט אמשיך לעבוד מולה בעתיד. בברכה טליה אסיף.”
 

גל ממן - ציון 95 בעבודה אקדמית!!!
"בס"ד ציון 95 !!! מכל מלמדיי השכלתי... לאה שלום וברכה, ברצוני להביע את הערכתי ותודתי העמוקה על כל העזרה הנפלאה, החל משלב קבלת העבודה, בו עמדת בזמנים שנקבעו מראש, וכן עריכה לשונית מדוייקת, שתאמה את מהותו של הטקסט/ כתיבה זורמת ומובנת. אפשר להמשיל את העבודה הראשונית שהגשתי לך לאדמה לא מעובדת/ חרשת וזרעת/ והשקת במי באר, כאשר בסופו של התהליך האדמה נתנה את יבוליה ופריה. חן ואהדה רבה, גל. טלפון לבירורים ולהמלצה חמה: 050-6415222”
 

רונן דוד
"לאה ערכה עבורי כתב יד של רומן חדש. העריכה שביצעה היא יוצאת מן הכלל תוך עמידה בלוחות זמנים. היא שכתבה היכן שהיה דרוש שכתוב, ערכה בצורה מקצועית ויפה תוך שמירה על לשון אחידה. לאה המשיכה לערוך גם לאחר שקיבלת רג'קטים, תוך ביצוע עבודה מהיר ומדויק. ההגהה שביצעה בסיום העבודה הייתה מצוינת. לאה גם סידרה את כתב היד באופן המתבקש על ידיי הוצאות לאור. לסיום ממליץ בחום לעבוד עם לאה ואין לי ספק שאפנה אליה בעתיד לביצוע עבודות נוספות בעלות סבירה בהחלט. רונן דוד עורכת לשונית וספרותית מספר אחת ברשת !!! ערכה לי שני ספרים ואני מרוצה מהעבודה שלה עד הגג !!! ”
 

חיים רם
"לאה שלומות. תודה על העבודה היפה שעוללת לכתב היד שנתתי לך להגהה. תודה גם על לוח הזמנים המדויק והתקשורת השוטפת עד גמר המבצע המורכב. בסך הכול לא קל לעבוד על כתב יד של אדם ששגיאות כתיב והגהה הן נורמה אצלו. ניכר בתוצאה כי הקדשת זמן רב להבנת הנכתב. הפיסוק, הניקוד והניקיון בהגשת העבודה ראויים לציון. כיוון שגם המחיר היה סביר מאוד, אני יכול לתת לעבודתך את הציון "טוב מאוד". עשית עבודת הגהה מושלמת. בכבוד רב והערכה . חיים רם האיכר.”
 

ללא שם
"ברצוני להמליץ על לאה חובל, אשר מבצעת עריכה לשונית מקצועית. לאה עומדת בלוח הזמנים ושומרת על קשר עם הלקוחות לאורך כל תהליך העבודה. היא מתייעצת עם הלקוח ושואלת אותו לגבי רצונותיו והעדפותיו.

עבודתה של לאה מעוררת הערכה, היא עושה זאת במרץ רב, בהקשבה ובמקצועיות. אני ממליצה, לכל המעוניין שרמת סגנון כתיבתו תהיה גבוהה וברורה, שיצור קשר עם לאה וישתמש בשירותיה המצוינים, אני סמוכה ובטוחה שבסופו של דבר ייצא מרוצה, כמוני.”
 

ורדית נבו
"זה מוזר שלא נפגשנו באופן אישי, אך בכל זאת מייד הרגשתי בנוח להפקיד בידייך את היצירה שלי, את "הבייבי" שלי, כשאני יודעת בתוכי שאת מעריכה ומכבדת את הספר שלי. כל משפט שעדכנת הרגשתי אתו בנוח, ומעולם לא חשתי שזה מאיים על הכתיבה שלי. יותר מזה, לא יכולתי לעשות את זה בלעדייך. היית, מבחינתי, יד בוטחת, גם סובלנית וגם מקשה.

ידעת מתי לחזק אותי ומתי להיות רכה. היו רגעים שפשוט רציתי להיכנע ללחצי היום-יום ולעזוב את העריכה, אבל אז את היית שם, כל פעם הזכרת לי את החשיבות ואת הכנות שבספר שלי. כשנתקעתי היית שם כדי לעורר בי השראה מחדש, כדי להגיד לי בעדינות: תמשיכי עוד קצת... תודה על הכול!!!!!!!!! ורדית נבו”
 

משה נפטלי
"בכל הקטגוריות העבודה על הגרסה העברית הייתה מצוינת. הצלחת להבין את הכוונה, לציין לי מקומות שאינם ברורים, להשפיע על איכות הכתיבה ולתפוש את כל הבעיות. גם בהחלפת הגרסאות ביננו הבנו אחד את השני ועבדנו בצורה יעילה. אשמח לעבוד איתך בעתיד אם אכתוב ספרים נוספים או שיהיה לי צורך בשירותים נוספים.”
 

מעיין ג.
"תודה רבה לאה! עזרת לי מאוד! אני עושה לך העברה בנקאית ורצה להגיש! היית יסודית, מסורה, נעימה ומהירה.. תודה רבה על הכל! ❤”
 

יעל פרנק
"העבודה עם לאה הלכה באופן חלק וטוב. עריכת התיקונים נעשתה באופן מקצועי ומדויק, בהתאם לדרישות האקדמיה. לאה עמדה בלוח הזמנים בצורה מופתית ואף החזירה לי את העבודה ערוכה ומסודרת להפליא במועד המוקדם ביותר האפשרי. העלות הייתה הוגנת ולא יקרה, מה שלא פגע באיכות ובמקצועיות המופלאה בה נעשתה העבודה. אין לי ספק שאפנה אליה בעתיד עבור ענייני עריכה נוספים...”
 

יהודית כהן
"לאה היקרה, נהנתי לעבוד מולך. את עובדת במקצועיות רבה, במהירות, זמינה כמעט 24 שעות לצורכי הלקוח. העברית שלך ברמה גבוהה ותקנית, העלית רעיונות שכלל לא חשבתי עליהם ואני מודה לך על כך מאוד.”
 

אלי דרזי
""זה הספר השלישי שלאה עורכת לי. במידה מסוימת עריכה היא כמו פיסול - לקחת בלוק אבן ולסלק ממנו את כל מה שלא שייך ומתאים כדי ליצור פסל. לאה עושה זאת במקצועיות ובחן - פשוט כיף לעבוד אתה".”
 

מקס ברייטמן - STO חברת קולברי מחשבים
"לאה חובל היא עורכת לשונית מקצועית וזריזה. אנו נעזרנו בשירותיה לצורך עריכה לשונית של אתר האינטרנט. למרות שחומר האתר היה טכני מאוד, לאה הצליחה במשימתה נאמנות.

חשוב לציין שלא סיפקנו חומר כתוב במסמך וורד, לאה הורידה את החומר מהאינטרנט לפורמט וורד וביצעה עריכה לשונית על המסמך המקומי. בסיום העבודה סופק מסמך הכולל את הגרסה המקורית והמתוקנת לפי הסטנדרטים של מקצועה. אנו ממליצים מחום להיעזר ב"שירותי עריכה לשונית" של לאה חובל, אנו בטוח נעשה זאת בעת הצורך. מקס ברייטמן, STO חברת קוליברי.”
 

תמר לוסטיג
"ללאה שלום, ברצוני לכתוב לך מכתב תודה עם סיום עבודתנו יחד בעריכת ספרי "סודות הגינון הטיפולי". רוצה להודות לך על זמינות ועמידה בזמני ביצוע העבודה, על תשומת לב לפרטים, על התחושה שאת עושה עבורי את העבודה מכל הלב ועל מקצועיות מרבית. בנוסף לכל, העלות שווה לכל נפש. אשמח מאוד להמשך שיתוף פעולה עתידי בספרי הבא.

בתודה ובהערכה רבה, תמר לוסטיג, אפריל 2019"
 

פנינה זינגר
 לכל המעוניין הנדון: מכתב המלצה – לאה חובל לאה חובל ערכה עבורי את הספר: "ניהול פרויקטים – The Practical Approach ." לאה היא עורכת חרוצה, אחראית, יסודית, מקצועית שעושה את עבודתה נאמנה, עומדת בלוח הזמנים ואף הגישה את העבודה לפני הזמן שנקבע מראש.

אפשר לשים לב ליצירתיות ולמקוריות שבאים לידי ביטוי בעבודות העריכה שלה. אפשר גם להתרשם מהאדיבות, מהיחס השווה שהיא מעניקה לכל לקוח ולקוח ושכל משפט ומילה מקבלים משמעות רבה כשהיא מתייחסת אליהם בעבודתה. אשמח להמשיך לעבוד עם לאה גם בספרים הבאים שאכתוב. בברכה פנינה זינגר”
 

תמר לוסטיג

ללאה שלום,

ברצוני לכתוב לך מכתב תודה עם סיום עבודתנו יחד בעריכת ספרי "סודות הגינון הטיפולי".
רוצה להודות לך על זמינות ועמידה בזמני ביצוע העבודה, על תשומת לב לפרטים, על התחושה שאת עושה עבורי את העבודה מכל הלב ועל מקצועיות מרבית.
בנוסף לכל, העלות שווה לכל נפש.
אשמח מאוד להמשך שיתוף פעולה עתידי בספרי הבא.

בתודה ובהערכה רבה,
תמר לוסטיג.
אפריל 2019.

פנינה זינגר

מכתב המלצה – לאה חובל

לאה חובל ערכה עבורי את הספר: "ניהול פרויקטים – The Practical Approach ."
לאה היא עורכת חרוצה, אחראית, יסודית, מקצועית שעושה את עבודתה נאמנה,
עומדת בלוח הזמנים ואף הגישה את העבודה לפני הזמן שנקבע מראש.  אפשר לשים לב ליצירתיות ולמקוריות שבאים לידי ביטוי בעבודות העריכה שלה. 
אפשר גם להתרשם מהאדיבות, מהיחס השווה שהיא מעניקה לכל לקוח ולקוח ושכל משפט
ומילה מקבלים משמעות רבה כשהיא מתייחסת אליהם בעבודתה.  אשמח להמשיך לעבוד עם לאה גם בספרים הבאים שאכתוב. 

בברכה
פנינה זינגר

דר' רות אשל

המלצה
אני ממליצה בחום על "לאה חובל -– שירותי כתיבה" שערכה את ספרי "מחול פורש כנפיים – יצירה ישראלית לבמה 2000-1920" מבחינה לשונית. ספר זה 704 עמודים והוא פרי עבודת מחקר על ההיסטוריה של המחול בארץ.
לאה חובל נרתמה לעבודה בלהט, במסירות ונהלנו דיאלוג פורה במשך חודשים רבים. תמיד הראתה נכונות למצוא את הפתרון הנכון ביותר עבורי ולרוב הייתה זמינה. המסירות לעבודה, הידע הרב , הדיוק והרגישות שלה למילה, מהירות התגובה והעמידה בלוח הזמנים, גרמו לי לחוש הערכה רבה אליה, הן כאדם והן כאשת מקצוע.
אני רואה עצמי ברת-מזל שלאה חובל ערכה את ספרי ואני מקווה להמשיך ולהיעזר בשירותיה גם בעתיד.
בברכה,
ד"ר רות אשל

 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter