עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

הוצאה לאור ספרי ילדים

מה חשוב לדעת לגבי הוצאה לאור ספרי ילדים

כאשר מדובר על הוצאה לאור ספרי ילדים יש חשיבות גדולה לכך שהנוסח והתוכן יהיו מותאמים לגיל של הילדים אליהם נועד הספר ולנישה הספציפית של הספר. הערך הגדול שבספרי ילדים הוא גם בתרומה האפשרית לילדים שקוראים בהם לשם פיתוח הסקרנות, למידה וההעשרה החינוכית שבספר.

מודלים שונים בהוצאה לאור

כיום פועלות בישראל מאות חברות של מוציאים לאור. המפורסמות והמוכרות הן של, ידיעות ספרים, עם עובד, מודן כנרת זמורה ביתן ועוד. ישנם גם מספר חברות העוסקות ספציפית בתחום של הוצאות ספרי ילדים כמו, טל מאי, אורין ואגם. הוצאות ספרי ילדים יכולות לקנות את כתב היד ולהוציא אותו לאור כל הדרך עד למדפים בחנויות, תוך תגמול הסופר על כל העתק של ספרו שנמכר. מודל נוסף עבור הדפסת ספר ילדים יכול להיות דרך הוצאה לאור עצמית, הממומנת על ידי הסופר וללא מעורבות של חברת ההוצאה לאור בשיווק ובמכירה של הספרים עצמם.

שלבים מובנים בהוצאה לאור של כל ספר ילדים

צריך להבין כי הדפסת ספר ילדים היא תהליך ארוך וקפדני. ישנה חשיבות גדולה למקצועיות של חברת ההוצאה לאור עבור ספרי הילדים ולניסיון שלהם בתחום. הוצאה לאור של כל ספר ילדים כוללת מספר שלבים מובנים מקבלת כתב היד, עריכת הטקסט מבחינה לשונית וספרותית, איור, הגהה ועימוד, עיצוב הכריכה וכתיבת גב הספר, הדפסה או הפקה דיגיטלית של הספר המוכן והקלטת גרסת שמע על ידי הוצאה לאור ספרי ילדים במידת הצורך.

על החשיבות של עריכה לשונית

בבחירת חברת הוצאה לאור ספרי ילדים ישנה חשיבות גדולה לעורך הלשוני הספציפי ולניסיונו בתחום בגלל השפעתו העצומה על התוצאה הסופית והעלות הגדולה לבצע שינויים בטקסט לאחר ההדפסה הראשונה. במעשה הכתיבה של ספר לכותבים מתחילים ניתן להיעזר ביד מקצועית מכוונת בדמות של כותב צללים שיעזור לגבש את הסיפורים והחלקים השונים לסיפור אחד מקיף וקוהרנטי.

ליווי מקצועי עבור הוצאה לאור ספרי ילדים

במידה ואתם זקוקים לעזרה עם כל סוג של טקסט, כדאי לכם להכיר את העורכת הוותיקה והמנוסה לאה חובל. היא תשמח לעזור לכם באופן מקצועי עם כל טקסט מכתיבתו הראשונית, עריכה, שיפור ותיקון הטקסט. לאה חובל גאה ביחס האישי והמיוחד שלה לכל כותב ולכל טקסט.

 
 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter