עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

הגהה ועריכה לשונית 


סיימתם לכתוב ספר? יש לכם טקסט שלא גיבשתם? זה הזמן לבצע הגהה ועריכה לשונית! בכדי שהטקסט שלכם יהיה נעים לקריאה, מדוייק למטרה וללא שגיאות, יש צורך בעריכה והגהה מקצועיים. יש הבדל משמעותי בין עריכה והגעה של מאמר קצר לבין ספר שלם. כאשר אנחנו מדברים על מאמרים קצר, נתייחס למיקום ראשי הפרקים, למטרות הטקסט (שיווקי, SEO, העברת מידע), לשגיאות כתיב ולאורך הטקסט. מאמרים אשר עולים לאתרי אינטרנט, בדרך כלל אם יש חריגה מכמות המילים אשר הוגדרה מראש, אין צורך לצמצם את הטקסט אבל כאשר מדובר על טקסט להדרכה או עבור עלון הוראות, צמצום הטקסט הוא בדרך כלל יהיה חיוני. 

ומה לגבי ספרים? עריכה לשונית והגהה של ספרים יש לה חשיבות מכרעת. למעשה, ללא שלב העריכה והגהה תהליך כתיבת הספר לא הסתיים במלואו. אם סיימתם את הכנת הטקסט לספר שלכם, זה הרגע להשלים את תהליך הכתיבה עם שירות הגעה ועריכה מקצועיים. 

שירותי עריכה לספרים מודפסים ואלקטרוניים

כאשר אנו מתייחסים לעריכת ספר, אנחנו צריכים גם להתייחס לעריכה של הגירסא האלקטרונית שלו. רוב הספרים היוצאים לאור היום מופיעים גם בגירסא אינטרנטית או גירסא אלקטרונית אחרת. שירותי עריכה לספרים מתמקדת ב-2 היבטים: ליטוש הטקסט ובדיקת טעויות ושגיאות כתיב. ליטוש הטקסט יכול להתייחס גם לדמויות בסיפור ולבניית הרקע של הסיפור שכתבתם. גם אם כתבתם סיפור מעולה, באמצעות ליטוש ודיוק של תפקיד הדמויות בסיפור ניתן להגיע לכתיבת ספר ברמה גבוהה מאוד. 

שירותי עריכה ספרותית וגיבוש הטקסט

אם אתם מעוניינים בעריכה ספרותית ובכלים לגיבוש הטקסט שלכם, אתם מוזמנים לפנות ללאה חובל - עורכת ספרותית ואקדמאית המספקת שירותי עריכה ספרותית ללקוחות בכל הארץ. עם ניסיון של מעל לעשור, לאה חובל נחשבת לחוד החנית של עריכה ספרותית לסופרים וכותבים.

עריכה ספרותית של שפת המקור

לאה חובל מציעה לכם לערוך עבורכם את הספר שלכם בשפת המקור ולגבש את הטקסט שלכם לכדי תוצר מוגמר ומושלם. ליצירת קשר עם לאה חובל בנוגע לשירותי הגהה ועריכה לשונית, השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו ישירות למספר הטלפון המופיע באתר. לאה חובל תשמח לסייע לכם בכל עבודת הגהה ועריכה לשונית הן של ספרים והן של מאמרים או כל טקסט החשוב לכם. 
 

מאמרים נוספים:

 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter