עריכה ספרותית • עריכת עבודות אקדמיות • עריכת מאמרים

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call

באילו מקרים ומתי צריך לערוך עבודה אקדמית אם לא קיבלתם הערות מהמנחה?


הגשת עבודות אקדמיות בהיקפים שונים יכולה להיות מאתגרת, ואף להלחיץ סטודנטים  המעוניינים לצלוח את שנת הלימודים עד קבלת התואר הנכסף.

כתיבת סמינריון, תזה או כל עבודה אקדמית דורשת לא מעט עבודה, כמו איתור רעיון מרכזי לדיון, מענה על שאלות, כתיבת סיכומים ואיתור מקורות, בעוד שלאחר סיום הכתיבה: דרושה עריכה והגהה וכן קריאה נוספת של החומר, על מנת שניתן יהיה לוודא כי העבודה נכתבה כראוי.

ואכן, במהלך הכתיבה מתגלות לא פעם טעויות בניסוחים, שגיאות כתיב, משפטים מסורבלים, כמו גם חוסר קשר מתאים בין נושאים שונים המוצגים בפסקאות בעבודה עצמה.

אם הגשתם למרצה עבודה במהלך כתיבתה ולא קיבלתם ממנו הערות על תיקון לשוני (אבל אתם יודעים כי ישנן שגיאות וטעויות מסוימות), חשוב לבצע עריכת עבודה אקדמית מקצועית!

מה הכוונה עריכת עבודה אקדמית?
עורכי לשון מומחים עורכים עבודות אקדמיות באמצעות הידע, ההבנה והכלים הנכונים שברשותם, מבצעים תיקוני ניסוחים, שיפור פסקאות והפיכתן לברורות יותר.
 

עורכי לשון מסייעים לסטודנטים לכתוב נכון עבודה אקדמית, מפנים מקורות במקומות המתאימים לפי הכללים, תוך יצירת הרמוניה בטקסט, וכך ניתן לקבל ציונים גבוהים יותר.

אם אינכם בטוחים שהעבודה האקדמית שאתם מתכוונים להגיש מושלמת מבחינת הלשון, חשוב לפנות לעורך לשון מקצועי, תוך קבלת כמה וכמה יתרונות בולטים עם שירות זה, כגון:
  • שיפור הטקסט – באמצעות עורך לשון תוכלו לשפר טקסטים וליהנות מתיקון הטקסט והפיכתו לטוב, ברור ונכון יותר.
  • הגהה לשונית – כאשר שגיאות כתיב עלולות להפריע מאוד לבוחן העבודה, עורך לשון יבצע הגהה לעבודה האקדמית, וכך ישפר אותה מאוד.
  • מצוינות – חשוב כי סטודנט ששואף לציונים גבוהים, ידע כי באמצעות שירותי עריכת לשון אפשר לשפר מאוד את הניסוחים בטקסט וליצור תוכן משופר יותר, כמו גם מצוין למנחה או המרצה שקורא ומדרג את העבודה.

לסיכום, שנת לימודים אקדמית אינה דבר פשוט, כי סטודנטים מתמודדים עם עומס ולחצים מכל כיוון. אך אם תבחרו נכון את עורך הלשון שישפר את העבודות שלכם, תקבלו ציונים גבוהים ותיהנו משנת לימודים פורייה ומוצלחת!
 
 


לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

הוסיפו חיים לטקסט שלכם...

צרו אתי קשר בהקדם :)

חייגו 074-76-79-437

או מלאו את הטופס ואצור קשר בהקדם:

לאה חובל

עורכת ספרותית ואקדמית

074-76-79-437

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter